Technologie Dahua HDCVI 5.0 přináší nový pohled na dohled nad vaší službou

Pro ty, kteří již nejsou obeznámeni s terénem, ​​není zapotřebí vrhnout se na jargony technických detailů za zkratkou. Jednoduše si představte opravdu dobrou bezpečnostní stráž, kterou si najmete, která se může pochlubit mimořádně ostrým zrakem, který není ovlivněn temnotou noci. kdo také náhodou být schopen rozpoznat každý a každá tvář někdy se zobrazí se správnými jmény připojen; který je také dostatečně chytrý, aby identifikoval potenciální hrozby, které se blíží a jsou dostatečně odvážní, aby spontánně přijaly opatření; kteří se také stali nikdy unavení 24/7. Nebude zázrak mít takovou skvělou bezpečnostní stráž. Technologie Dahua HDCVI 5.0 splňuje všechny výše uvedené a další.

Nyní se podívejme na tvrdé fakty a čísla, která potvrzují různé průkopnické výhody, které vám přináší HDCIV 5.0, který se skládá z HDCVI Active Deterrence Camera, 4K / 5MP / 1080P Starlight HDCVI kamery, Full HD 1080p HDCVI kamery a HDCVI 4K & H.265 AI XVR. Při kombinaci se budou starat o vaše bezpečnostní problémy v následujících 5 aspektech.

Produkty řady HDCVI 5.0

 


Ochrana obvodu


HDCVI 5.0 dokáže rozpoznat potenciální rizika založená na konfigurovatelných pravidlech pohybu, tripwire a intrusion. Systém pošle alarmy uživatelům, když dojde k nechtěným pohybům.

Kromě toho se systém může pochlubit inteligentními analýzami, které filtrují menší předměty, jako jsou zvířata, hmyz, listí, světlo, dešťové kapky apod., Čímž se snižují falešné poplachy a uživatelé se mohou zaměřit na skutečné hrozby, kterým jsou lidé a vozidla.


Rozpoznávání obličejů


HDCVI 5.0 je schopen zjistit, zda je v monitorovacím videu tvář a že je křížová kontrola s tvářemi uloženými v databázi, aby zjistila, zda patří podezřelému či pozoruhodnému hostovi podle vlastních černých / bílých seznamů uživatelů, a přijmout odpovídající akce, které by mohly buď budík nebo volný průkaz bez ruční kontroly na vstupu.

Plně zaručuje přesnost a efektivitu procesu, systém podporuje rozpoznávání tváří až 24 snímků / s a ​​20 databází s celkem až 100 000 tvářemi.


Hledání metadat


Obsahuje informace o atributu funkce extrahované z cílových tváří, jako je pohlaví, věk, brýle, masky, vousy a výrazy. Metadata umožňují inteligentní vyhledávání pomocí porovnání mezi modelovaným objektem a databází nebo shoda s vlastnostmi totožnosti, což významně zvyšuje přesnost a efektivitu.

Kromě toho jsou metadata také velkou pomocí pro platformy, které umožňují potenciální obchodní aplikace realizované třetími stranami.


Aktivní odstraňování


Díky technologii dual-detekce PIR a pohybu, která zvyšuje přesnost a snižuje prostor pro nahrávání založené na detekci pohybu, může HDCVI 5.0 nejen včas zaslat skutečné alarmy uživatelům, ale také upozornit na vetřelce s bílým světlem a sirénou na místě. Systém je tedy hlídacím psem, který nejen pozoruje, ale také štěká.

Navíc spolu s alarmy, které uživatelům odesílá v reálném čase, jsou vizuální a zvukové ověření pomocí videí HDCVI, což je nejdůležitější důkaz toho, co se opravdu stalo.


Starlight & Full-color


Pro HDCVI 5.0 není temnota žádná omluva. S hvězdicovými kamerami v rozmezí od 1080p do 4K a plnofarebnými, které jsou vybaveny vysoce výkonným snímačem a objektivem s větší clonou, systém dokáže poskytnout vysokou barevnou reprodukci a světelně citlivý výkon, což vede k živějším, jasnějším obrazům splňujícím požadavky monitorovací prostředí s nízkým světlem, jako jsou parkoviště, městské ulice, obchody atd.

Plnofarebná kamera umožňuje sledování barev 24/7 pro shromažďování barevných informací, jako jsou barvy oblečení nebo vozidla.

Dokonce i v úplné tmě systém stále funguje díky kompenzaci osvětlení Smart IR (pro běžné kamery s hvězdami) nebo Smart White Light (pro plnofarební kamery).

Obrazy shromážděné poté, co byly ošetřeny pokročilou technologií zpracování, aby se snížily šumy při zachování nízkého rozmazání a jasných detailů, jsou užitečným materiálem pro další inteligentní analýzu.


Je třeba také poznamenat, že


HDCVI 5.0 udržuje všechny narozené funkce systému HD-over-Coax včetně bezproblémového upgradu a snadného použití. To dále zjednodušuje nasazení systému s praktickými funkcemi jako je inteligentní kódování H.265 + a zvuk v kvalitě vysílání.

Jako přední poskytovatel řešení v celosvětovém průmyslu sledování obrazu společnost Dahua Technology, vždy kladla velký důraz na inovace, kvalitu a servis, což přirozeně vede k stále se vyvíjejícím řešením HDCVI. Nejnovější HDCVI 5.0 je další milník na cestě k konečnému cíli Dahua: Umožnění bezpečnější společnost a inteligentní život.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *